Zoals u zelf al heeft vastgesteld is de dekselvaas aan de onderzijde gemerkt voor de firma OUD Delft te Nijmegen (1920-1996). Kenmerkend is het merk van een draaischijf met daaromheem de initialen O U D boven Delft. Dit merk werk in de periode 1940-1968 gebruikt, wat overeenkomt met de datering op de vaas van 30 september 1945. De vaas is gedecoreerd met het stadswapen van Nijmegen en aan de onderzijde met het opschrift: "TER HERINNERING AAN ONZE SAMENWERKING OPZICHTERS - HUUROPHALERS MAGAZIJNMEESTER NIJMEGEN 30 SEPT. 1945". De reden van uitgifte van de vaas is ons niet bekend. Mogelijk dat u dit in het regionaal archief van Nijmegen of Museum Het Valkhof kunt informeren. Wij zouden het interessant vinden om het horen als u meer over de ontstaansgeschiedenis van de vaas te weten komt.
Add new comment
Only logged in users can post comments Log in or register to post comments
Reacties 1
Zoals u zelf al heeft vastgesteld is de dekselvaas aan de onderzijde gemerkt voor de firma OUD Delft te Nijmegen (1920-1996). Kenmerkend is het merk van een draaischijf met daaromheem de initialen O U D boven Delft. Dit merk werk in de periode 1940-1968 gebruikt, wat overeenkomt met de datering op de vaas van 30 september 1945.
De vaas is gedecoreerd met het stadswapen van Nijmegen en aan de onderzijde met het opschrift: "TER HERINNERING AAN ONZE SAMENWERKING OPZICHTERS - HUUROPHALERS MAGAZIJNMEESTER NIJMEGEN 30 SEPT. 1945". De reden van uitgifte van de vaas is ons niet bekend. Mogelijk dat u dit in het regionaal archief van Nijmegen of Museum Het Valkhof kunt informeren. Wij zouden het interessant vinden om het horen als u meer over de ontstaansgeschiedenis van de vaas te weten komt.
Add new comment
Only logged in users can post comments
Log in or register to post comments