Shared objects
Last comments
Mooi dat het weer terug is op de plek waar het thuis hoort.
Voor zover ik het kan zien heeft u de maker van de test goed,Johannes van Duijn.Eigenaar van de Porceleyne Schotel van 1764-1772,zijn weduwe is nog doorgegaan tot 1773.
In reply to Erg leuk kaststel ! Ik… by Jeroen Hartgers298
Hartelijk dank voor uw reactie weer meneer Hartgers en toch verrassend met een andere naam.Dat maakt het zonder meer de moeite waard om vragen te stellen over Delfts aardewerk.
In reply to Prachtig kannetje , Delfts… by R.L.A. Maes786
Bedankt voor de reactie meneer Maes.
In reply to Ik ben het met u eens, een… by PatrickW470
Dankjewel voor de reactie Patrick.
In reply to Dit zijn originele 18de… by R.L.A. Maes786
Hartelijk dank voor uw reactie meneer Maes,
In reply to Helaas namaak begin 20 ste… by FrankyStevelinck883
Dank voor je antwoord Franky,kun je uitleggen waar je dat aan kunt zien?Het merk AP staat voor Anthony Pennis en later gebruikt door zijn weduwe Pennis-Overgaauw,De Twee Scheepjes,1750-1770,de weduwe 1770-1782.Het kan vervalst zijn natuurlijk.
In reply to Deze fles is gebruikt voor… by Femke Haitsma Mulier
Hartelijk dank voor uw antwoord Femke,bestaat er een boek waar je deze informatie kunt vinden?Op internet is het erg moeilijk zoeken vandaar mijn vraag.Mvg.
In reply to Dag allemaal, ik heb… by Suzanne Klüver
Soms gaat er gewoon iets niet goed maar het is recht gezet en u bedankt daarvoor mevrouw Kluver.
In reply to Deze fles werd gebruikt om… by R.L.A. Maes786
Hartelijk dank voor uw reactie meneer Maes,Mvg.