Gedeelde publieksvoorwerpen
Laatste reacties
Als antwoord op Dan bied ik hierbij mijn… door Jeroen Hartgers342
Jeroen, excuses aanvaard en no hard feelings naar jou persoonlijk en ik kan jouw reactie wel ergens plaatsen. Dus geen blijvende schade bij mij alvast en ik zal naar de toekomst dit forum zeker blijven gebruiken om mijn kennis van echte (of valse) Delft op te schroeven. Altijd welkom om je ervaringen met mij te delen.
vriendelijke groeten
ps ; in deze tijden nog iemand vinden die zijn excuses aanbiedt wordt met de lange duur zeldzaam dus dubbel zo hard geapprecieerd.
Als antwoord op Op deze site kun je heel… door FrankyStevelinck1014
Dank je wel Franky voor de verduidelijking en voor de links.
Als antwoord op Ook wat mij betreft een… door Femke Haitsma Mulier
Dank je wel Femke ook voor de links, ik ben hier alvast om te leren.
Als antwoord op Gelieve te STOPPEN met… door Jeroen Hartgers342
Beste Jeroen,
vooraleer je dit soort commentaren zet zou je misschien eerst eens de beleefdheid of de intelligentie kunnen hebben om te vragen of ik de eigenaar ben van dit stuk. Ik kan je bevestigen dat ik inderdaad dit stuk gekocht heb bij het veilinghuis, de betaling reeds uitgevoerd heb en dus officieel de eigenaar ben en het dus werkelijk mijn bezit is. De veiling is ook afgelopen op het moment dat ik dit stuur dus ik ben niet degene die van dit platform gebruik maakt om mijn aankopen te rechtvaardigen. Gelieve dus jouw voorbarige en ongefundeerde mening voor jezelf te houden. Ik ben sinds 2 dagen nieuw op dit forum maar voel me alvast niet echt welkom door dit soort boertige opmerkingen van een topgebruiker. Qua smaken en kleuren.....persoonlijk vind ik het wel mooi (zelfs al is het geen Delft) en last but not least wat de rommel betreft.....daar catalogeer ik eerder jouw reactie onder.
Toch nog beleefde groeten
Als antwoord op Dit is een product van de… door R.L.A. Maes852
Dank je wel hoe kom je hierbij aub ? Zou dit ook wel willen herkennen/leren om deze te situeren en toe te kunnen wijzen ?
Bedankt alvast voor de moeite om hierop te reageren.
vriendelijke groeten
erik
Als antwoord op Mijns inziens inderdaad een … door FrankyStevelinck1014
Dank je wel Franky